© כל הזכויות שמורות לחברת Explore Toys

רוצים להזמין חברים לשחק איתכם? מלאו את פרטיכם מטה וקבלו הזמנה כדלהלן למייל שלכם...

הזמנה - סודי ביותר!

הזמן את חבריך לשחק איתך

2 בדצמבר, 1869

ידידי היקר,

אני זקוק לעזרתך.

עברה יותר משנה מאז שפוטרתי על ידי ריצ'רד האריסון, האסטרונום בגמלאות אותו אתה מכיר היטב. לאחר מות אשתו, לפני שלוש שנים, התנהגותו של האסטרונום נעשתה מוזרה למדי - הוא שחרר את כל עובדי אחוזתו מלבד אותי והטבח, וסירב לקבל אורחים כשהוא מסתגר במצפה הכוכבים. ואז, יום אחד, הוא אילץ בפתאומית גם אותי ואת הטבח לעזוב את האחוזה.

מאחר שהייתי אחראי על האחוזה במשך יותר מעשרים שנה, אני חש קרבה רבה לאסטרונום המבריק. אני יודע שאתה שותף לרגש זה. לאחרונה נסעתי אל האחוזה הישנה כדי לראות אם אוכל לשכנע את מר האריסון לאפשר לחבריו לחזור ולשפץ את המקום. אבל, כשהגעתי השער היה נעול, הדואר נערם בכניסה, אך יותר מכל הטרידו אותי הרעשים המוזרים, הריח הלא נעים והקיטור שעלה ממצפה הכוכבים.

אני מפציר בך להצטרף אלי כדי לחקור את אחוזת צופה הכוכבים. אני מכיר את הכניסה הצדדית שלעיתים קרובות אינה נעולה, אך אינני מעז להיכנס פנימה לבד. אני מקווה שתסכים להתלוות אלי.

בברכה,

ידידך היקר - אחראי אחוזת צופה הכוכבים

כדי לשדרג את האווירה ואת הסידור של המשחק, לבשו בגדים תקופתיים או הביאו אביזרים משעשעים: כובע, מונוקל, שפם, משקפי נהיגה או כל דבר שיעזור לאווירת המשחק ויהפוך את החוויה ליותר כוללת.