© כל הזכויות שמורות לחברת Explore Toys

לאחר סיום המשחק ב-"מסתורין באחוזת צופה הכוכבים" יש לפעול בהתאם לצעדים הבאים כדי לאסוף את חלקי המשחק בחזרה לקופסא .

לאחר שאספתם הכל - העבירו את המשחק לחבר כדי שגם הוא יוכל לשחק בו!

הנחיות לאיסוף המשחק

צעד 1

קפלו את כרטיס המצב 1 כפי שמוצג, וסגרו את המעטפה מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך).

צעד 2

החזירו את 6 המשולשים, את השרטוט ואת כרטיס מצב 4 בחזרה לתוך מעטפת הקופסא הנעולה. סגרו את המעטפה מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך).

צעד 3

הכניסו את כרטיס המצב 7 בחזרה לתוך מעטפת לוח הקיטור. סגרו את המעטפה מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך).

צעד 4

הניחו את כרטיס המצב 9 בחזרה בתוך מעטפת פאנל הבקרה. סגרו את המעטפה מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך).

צעד 5

קפלו מחדש את מפת הכוכבים לאורך קווי הקיפול. הניחו את מפת הכוכבים ואת כרטיס המצב 2 בחזרה בתוך מעטפת שולחן האיפור. סגרו את המעטפה מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך). הדביקו מחדש את כרטיס הפורטרט אל החלק הקדמי של מעטפת שולחן האיפור.

צעד 6

הניחו את 7 חתיכות הטנגרם, את הגלגל הקטן, את חוגת פאנל הקיטור, את מעטפת הקופסה הנעולה (לאחר שהחזרתם את האביזרים השונים לתוכה וסגרתם אותה) ואת כרטיס המצב 3 בחזרה אל תוך מעטפת הטלסקופ. סגרו את המעטפה מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך).

צעד 7

הכניסו את בסיס הציוד, 2 הפינים, 3 פסי הספרייה, 8 חתיכות צינורות הקיטור, ואת כרטיס המצב 5 בחזרה אל מעטפת הארון. סגרו את המעטפה מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך).

צעד 8

הכניסו את עיגול התצפית, את מעטפת פאנל הקיטור (כשהיא ארוזה וסגורה) ואת כרטיס מצב 6 בחזרה אל תוך מעטפת הספרייה. סגרו את המעטפה מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך).

צעד 9

קפלו את הצדדים של כרטיס מצב 8 וסגרו מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך).

צעד 10

הכניסו את מעטפת פאנל הבקרה (כשהיא ארוזה וסגורה) ואת כרטיס מצב 8 בחזרה אל תוך מעטפת הדלת. סגרו את המעטפה מחדש בעזרת עיגול נייר הדבק (השתמשו בנייר דבק חדש במידת הצורך).

צעד 11 (אחרון)

הכניסו את הוראות השימוש, את כרטיס מצב 1, את 5 המעטפות הגדולות ואת גלגל הפתרון בחזרה אל תוך הקופסא כפי שמוצג.